Route 32 DIner Grou Jirnsum

Route 32 Diner: ‘Amerikaans eten met Friesche twist’ op station Grou Jirnsum

Zaterdagmiddag 29 maart 2025  is de opening van Route 32 Diner op NS station Grou-Jirnsum. Tussen 13 en 17 uur is er live muziek, zijn er Amerikaanse auto’s en gratis proeverijen.

Amerikaans eten met een Friesche twist op station Grou-Jirnsum

Sinds kort is er een nieuw restaurant op station Grou-Jirnsum. Route 32 Diner is een restaurant waar typisch Amerikaanse gerechten op de kaart staan: hamburger, spareribs, hot dogs en loaded fries met onder andere huisgemaakte Pulled Pork.

Toegankelijk locatie

Het is het eerste restaurant van Rutger Boudewijn uit Sneek. Volgens Rutger heeft de locatie op het station als voordeel dat het niet alleen aan het spoor zit, maar ook aan de afslag van de A32. Hier komt ook de naam Route 32 Diner vandaan. “Er lopen verschillende wandel- en fietsroutes langs het station. Dit alles maakt de locatie ontzettend toegankelijk,” aldus Rutger. Alle gerechten zijn natuurlijk lekker, maar het lekkerste zijn volgens hem de “Beerenburg Ribs”. Dit zijn Spareribs met een zelfgemaakte Beerenburg Glaze. Deze vind je nergens anders! Amerikaans eten met een Friese twist.

Van harte welkom!